Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LAMPBORD, 1 par, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, fanérad i bl a mahogny, intarsiadekor, med 3 lådor, höjd ca 72, 24x22 cm
Bruksslitage, större träbortfall
897072
2021-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här