Lampbord Louis XV-stil

Lampbord Louis XV-stil
Lampbord Louis XV-stil
Lampbord Louis XV-stil
Lampbord Louis XV-stil
Lampbord Louis XV-stil
Lampbord Louis XV-stil
Lampbord Louis XV-stil
Lampbord Louis XV-stil
Lampbord Louis XV-stil
Lampbord Louis XV-stil

Klubbat för:

2 800 SEK

1 000 SEK

LAMPBORD, 1 par, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, fanérad i bl a mahogny, intarsiadekor, med 3 lådor, höjd ca 72, 24x22 cm

Bruksslitage, större träbortfall

897072

2021-04-02