Stol / konstverk

Stol / konstverk
Stol / konstverk
Stol / konstverk
Stol / konstverk
Stol / konstverk
Stol / konstverk
Stol / konstverk
Stol / konstverk
Stol / konstverk
Stol / konstverk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOL / KONSTVERK, trä, 1980-tal, signerad och numrerad 89/95, ca 83x50, sitthöjd 45 cm

PROVENIENS: Inköpt på Gallery Futura, Stockholm under 1980-talet

Slitage

897073

2021-04-05