Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOL / KONSTVERK, trä, 1980-tal, signerad och numrerad 89/95, ca 83x50, sitthöjd 45 cm
PROVENIENS: Inköpt på Gallery Futura, Stockholm under 1980-talet
Slitage
897073
2021-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här