Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 3-armad, omkring 1900-talets mitt, stomme i mässing, ledade armar, textilskärmar, max höjd ca 174 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage
897081
2021-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här