Josef Ekberg skål

Josef Ekberg skål
Josef Ekberg skål
Josef Ekberg skål
Josef Ekberg skål
Josef Ekberg skål
Josef Ekberg skål
Josef Ekberg skål
Josef Ekberg skål
Josef Ekberg skål
Josef Ekberg skål
Josef Ekberg skål
Josef Ekberg skål

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

800 SEK

JOSEF EKBERG (1877-1945): skål, porslin, Gustavsberg, förgylld dekor, lysterglasyr, signerad samt daterad 1928, höjd 21 cm

897099

2021-04-06