Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURINER, 12 st, 1 st Lladro, 10 st Nao, Spanien, 1 Bing & Gröndahl,1900-talets andra del, porslin, höjder ca 13 - 29 cm

Skador: Nagg förekommer, ett finger avbrutet

897110

2021-04-02