Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
PLÅTMYNT, Fredrik I, 4 daler silvermynt, stämplad FRS 1724, Myntort: Avesta, koppar, ca 24x23,5 cm, vikt ca 3050 g
Bruks och åldersrelaterat slitage
897111
2021-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här