Golvlampor Hemi Klot

Golvlampor Hemi Klot
Golvlampor Hemi Klot
Golvlampor Hemi Klot
Golvlampor Hemi Klot
Golvlampor Hemi Klot
Golvlampor Hemi Klot
Golvlampor Hemi Klot
Golvlampor Hemi Klot

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, "Hemi klot", 1970-tal, mässingspläterad metall, stämpelmärkta, höjd ca 127 cm

Slitage, bucklor, en golvplatta med kraftigare slitage, SAV garanterar ej funktionen

897114

2021-03-30