Bengt Fransson oljemålning

Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT FRANSSON (född 1935), Pariscafé med dansande människor, signerad Bengt Fransson samt a tergo, olja på duk, ca 27x35 cm

897117

2021-04-02