Takarmatur

Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur

Klubbat för:

6 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

TAKLYKTA, 1900-talets början, delvis brons, bladdekor, höjd 77 cm

Proveniens: från fastighet Svartmannagatan 24, Gamla stan

Kuntoraportti

Glasskada

897119

Päivämäärä:

2021-03-30