Takarmatur
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
TAKLYKTA, 1900-talets början, delvis brons, bladdekor, höjd 77 cm
Proveniens: från fastighet Svartmannagatan 24, Gamla stan
Kuntoraportti
Glasskada
897119
Päivämäärä:
2021-03-30