Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SYBORD i form av lyrbord, omkring 1900, björkfanér, låda med diverse fack, höjd ca 76, 57x39 cm
Slitage, lagningar, defekt lås
897139
2021-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här