Pelarbord björk 1900-tal

Pelarbord björk 1900-tal
Pelarbord björk 1900-tal
Pelarbord björk 1900-tal
Pelarbord björk 1900-tal
Pelarbord björk 1900-tal
Pelarbord björk 1900-tal
Pelarbord björk 1900-tal
Pelarbord björk 1900-tal
Pelarbord björk 1900-tal
Pelarbord björk 1900-tal
Pelarbord björk 1900-tal
Pelarbord björk 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

PELARBORD, 1900-tal, fanér i björk, 3 lådor, höjd ca 70, 40x39 cm

Slitage

897140

2021-04-01