Bertel Bertel-Nordström

Bertel Bertel-Nordström
Bertel Bertel-Nordström
Bertel Bertel-Nordström
Bertel Bertel-Nordström
Bertel Bertel-Nordström
Bertel Bertel-Nordström

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Havsmotiv, signerad Bertel-Nordström, olja på pannå, ca 21x25 cm

Smärre färgbortfall

897145

2021-03-31