300 SEK
1 500 SEK
BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Havsmotiv, signerad Bertel-Nordström, olja på pannå, ca 21x25 cm
Smärre färgbortfall
897145
2021-03-31