Göteborgsstolar 1900-tal

Göteborgsstolar 1900-tal
Göteborgsstolar 1900-tal
Göteborgsstolar 1900-tal
Göteborgsstolar 1900-tal
Göteborgsstolar 1900-tal
Göteborgsstolar 1900-tal
Göteborgsstolar 1900-tal
Göteborgsstolar 1900-tal
Göteborgsstolar 1900-tal
Göteborgsstolar 1900-tal
Göteborgsstolar 1900-tal
Göteborgsstolar 1900-tal
Göteborgsstolar 1900-tal
Göteborgsstolar 1900-tal
Göteborgsstolar 1900-tal
Göteborgsstolar 1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

GÖTEBORGSSTOLAR, 6 st, 1900-tal, mahognyfanér, sitthöjd ca 46 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, märken

897146

2021-04-01