Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
GÖTEBORGSSTOLAR, 6 st, 1900-tal, mahognyfanér, sitthöjd ca 46 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, märken
897146
2021-04-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner