Poul Henningsen taklampa "PH5"

Poul Henningsen taklampa
Poul Henningsen taklampa
Poul Henningsen taklampa
Poul Henningsen taklampa
Poul Henningsen taklampa
Poul Henningsen taklampa
Poul Henningsen taklampa
Poul Henningsen taklampa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POUL HENNINGSEN, "PH5", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, skärm i blålackerad plåt med detaljer i blått, rött och lila, diameter ca 50 cm

Lite sned, ruksslitage, repor, smärre färgbortfall, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

897155

2021-03-30