Tramphäst 1900-talets första hälft

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

LEKSAKSHÄST / TRAMPHÄST med leksak "Mårten Gås", 2 dlr, 1900-talets första hälft, bemålat trä, höjder ca 34-70 cm

Slitage, skador

897163

2021-04-01