Klubbat för:
600 SEK
1 000 SEK
LEKSAKSHÄST / TRAMPHÄST med leksak "Mårten Gås", 2 dlr, 1900-talets första hälft, bemålat trä, höjder ca 34-70 cm
Slitage, skador
897163
2021-04-01