Pelarbord 1900-talets första hälft

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PELARBORD, 1900-talets första hälft, mörkbetsad björkfanér, 2 iläggsskivor a 40 cm medföljer, höjd ca 75, diameter 102 cm

Slitage, märken, repor

897166

2021-04-01