Pallar Danmark
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PALLAR, 4 st, design Magnus Olesen, Rud Thygesen & Johnny Sørensen, Durup, Danmark, 1900-talets andra hälft, bok med svartbetsad sits, stapelbara, varierande höjd ca 36-44 cm
Smärre slitage, märken
897167
2021-04-05