Thorsten Waenerberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 EUR

Arviointi

1 500 EUR

Kuvaus

THORSTEN WAENERBERG (1846-1917) gårdsvy, signerad samt daterad 13.7 1912, olja på pannå, 35x51 cm

Kuntoraportti

897196

Päivämäärä:

2021-05-23