Thorsten Waenerberg oljemålning
Klubbat för:
1 000 EUR
Arviointi
1 500 EUR
Kuvaus
THORSTEN WAENERBERG (1846-1917) gårdsvy, signerad samt daterad 13.7 1912, olja på pannå, 35x51 cm
Kuntoraportti
897196
Päivämäärä:
2021-05-23