Klubbat för:
10 000 EUR
Utropspris
15 000 EUR
FERDINAND VON WRIGHT (1822-1906) svanar, signerad, olja på duk, 18x27,5 cm
Litteratur: Ateneum: konstnärsbröderna von Wright 5.3-2.5 1982, jfr nr. 162, 215
897197
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här