Ferdinand von Wright oljemålning

Klubbat för:

10 000 EUR

15 000 EUR

FERDINAND VON WRIGHT (1822-1906) svanar, signerad, olja på duk, 18x27,5 cm

Litteratur: Ateneum: konstnärsbröderna von Wright 5.3-2.5 1982, jfr nr. 162, 215

897197

2021-05-23