Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HANS STRAND, fotografi, Sarek, c-print på aluminium, signerat a tergo samt daterad -07, ca 300x150 cm
Slitage, böjd vid ena hörnet
897200
2021-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här