Hans Strand fotografi

Hans Strand fotografi
Hans Strand fotografi
Hans Strand fotografi
Hans Strand fotografi
Hans Strand fotografi
Hans Strand fotografi
Hans Strand fotografi
Hans Strand fotografi

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HANS STRAND, fotografi, Sarek, c-print på aluminium, signerat a tergo samt daterad -07, ca 300x150 cm

Slitage, böjd vid ena hörnet

897200

2021-04-02