Ingrid Ruin oljemålning

Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning

Klubbat för:

1 400 EUR

Utropspris

1 200 EUR

INGRID RUIN (1881-1956) moraflicka, signerad samt daterad 1919, olja på duk, 75x61 cm

897210

2021-05-23