Tesilsar 2 delar Silver/ Nysilver

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

TESILAR, 2 delar, silver/ nysilver, tesil silver med bakelitskaft Cohr, Danmark med svensk kontrollstämpel, tesil modell gammal fransk med förgylld spegel nysilver, längd ca 15.5.18.5 cm

Bakelit med kantslitage.

897213

2021-04-04