Tesilsar 2 delar Silver/ Nysilver
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
TESILAR, 2 delar, silver/ nysilver, tesil silver med bakelitskaft Cohr, Danmark med svensk kontrollstämpel, tesil modell gammal fransk med förgylld spegel nysilver, längd ca 15.5.18.5 cm
Bakelit med kantslitage.
897213
2021-04-04