Helmi Biese oljemålning

Helmi Biese oljemålning
Helmi Biese oljemålning
Helmi Biese oljemålning
Helmi Biese oljemålning
Helmi Biese oljemålning
Helmi Biese oljemålning
Helmi Biese oljemålning
Helmi Biese oljemålning

Klubbat för:

3 000 EUR

Utropspris

3 000 EUR

HELMI BIESE (1867-1933) vy från Brunnsparken, signerad samt daterad 1923, olja på duk, 84x100 cm

897214

2021-05-23