Bord med lampa 1930-tal

Bord med lampa 1930-tal
Bord med lampa 1930-tal
Bord med lampa 1930-tal
Bord med lampa 1930-tal
Bord med lampa 1930-tal
Bord med lampa 1930-tal
Bord med lampa 1930-tal
Bord med lampa 1930-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

BORD, med lampa, 1930-tal, fanérad i björk och alm, skivor i fallande storlek, skärm i vitt linne, höjd 135, diameter 40 cm

Brukslitage, smärre märken, skiva med värmefläckar, senare skärm

897216

2021-03-31