Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
BORD, med lampa, 1930-tal, fanérad i björk och alm, skivor i fallande storlek, skärm i vitt linne, höjd 135, diameter 40 cm
Brukslitage, smärre märken, skiva med värmefläckar, senare skärm
897216
2021-03-31