Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CLAES EKLUNDH (född 1944): Utan titel, signerad C.E. på baksidan, olja på duk, 90x104 cm
PROVENIENS: Kabusa Konsthall, Köpingebro, 1999
Ingår i temaauktionen Privat konstsamling, Malmö
897227
2021-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här