Claes Eklundh, oljemålning

Claes Eklundh, oljemålning
Claes Eklundh, oljemålning
Claes Eklundh, oljemålning
Claes Eklundh, oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CLAES EKLUNDH (född 1944): Utan titel, signerad C.E. på baksidan, olja på duk, 90x104 cm

PROVENIENS: Kabusa Konsthall, Köpingebro, 1999

Ingår i temaauktionen Privat konstsamling, Malmö

897227

2021-04-06