Astrid Göransson, teckning
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ASTRID GÖRANSSON (född 1956): "Don´t look back", signerad, teckning på papper, bladmått: 31x41 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö, 1998
Ingår i temaauktionen Privat konstsamling, Malmö
Ej examinerad ur ram
897234
2021-04-06