Astrid Göransson, teckning

Astrid Göransson, teckning
Astrid Göransson, teckning
Astrid Göransson, teckning
Astrid Göransson, teckning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ASTRID GÖRANSSON (född 1956): "Don´t look back", signerad, teckning på papper, bladmått: 31x41 cm

PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö, 1998

Ingår i temaauktionen Privat konstsamling, Malmö

Ej examinerad ur ram

897234

2021-04-06