Ryska pidestaler ett par

Ryska pidestaler ett par
Ryska pidestaler ett par
Ryska pidestaler ett par
Ryska pidestaler ett par
Ryska pidestaler ett par
Ryska pidestaler ett par

Klubbat för:

1 050 EUR

Utropspris

1 000 EUR

PIEDESTALER ETT PAR, Ryssland 1800-talets slut, mahogny fanerade, höjd 105 cm, kvadratisk fot 42x42 cm

Mindre fukt och fanerskador

897238

2021-05-23