Klubbat för:
1 050 EUR
Utropspris
1 000 EUR
PIEDESTALER ETT PAR, Ryssland 1800-talets slut, mahogny fanerade, höjd 105 cm, kvadratisk fot 42x42 cm
Mindre fukt och fanerskador
897238
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här