Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JONAS BOHLIN, "Concrete", skrivbord, Källemo, betong och stål, skiva i glas, höjd ca 71, 150x20-80 cm
Slitage, smärre nagg
897251
2021-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här