Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
SPEGEL, Empire, Västsverige, 1800-talets första hälft, bronserad, längd 60 cm, höjd 65 cm.
Lagningar, mindre skador, senare bronsering samt glas, ljusarmar saknas.
897259
2021-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här