Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

SPEGEL, Empire, Västsverige, 1800-talets första hälft, bronserad, längd 60 cm, höjd 65 cm.

Lagningar, mindre skador, senare bronsering samt glas, ljusarmar saknas.

897259

2021-04-10