Terrin 1800-talets första hälft

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TERRIN, Rörstrand, flintgods, 1800-talets första hälft, längd ca 41 cm

Invändigt med nagg. Utvändigt med smärre nagg

897265

2021-03-30