Soffbord engelsk stil

Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, mahogny och bok, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, med 3 lådor i sargen, benavslut i mässing, höjd ca 57, 112x54, klaffarna 20 cm

Slitage, fläckar

897271

2021-04-05