Oljemålning Wilhelm Von Gegerfeldt

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): "Hallands Väderö", signerad, olja på duk, ca 32x64 cm

897276

2021-04-01