Axel Einar Lindskoug

Axel Einar Lindskoug
Axel Einar Lindskoug
Axel Einar Lindskoug
Axel Einar Lindskoug
Axel Einar Lindskoug
Axel Einar Lindskoug

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL EINAR LINDSKOG, Gipsrelief, motiv med kvinnofigur, signerad A E Lindskog, ca 76x42 cm

Slitage, mindre färgsläpp

897278

2021-04-01