Bordslampa Sarsaparilla Deco Designs

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SARSAPARILLA DECO DESIGNS, bordslampa, i form av ett flygplan, 1970-tal, stomme i vitmetall, kupa i vitt frostat glas, ej märkt, höjd ca 23, längd ca 30 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, glaskupan sitter lite löst

897282

2021-04-01