Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARC CHAGALL (1887-1985): efter, färglitografi, "Nocturne a Vence", Litographe II, 1963,
bildmått ca 32,5 x 24,5 cm
Mourlot 400
Ej examinerad ur ram, ej signerad
897289
2021-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här