Marc Chagall färglitografi, efter

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985): efter, färglitografi, "Nocturne a Vence", Litographe II, 1963,
bildmått ca 32,5 x 24,5 cm

Mourlot 400

Ej examinerad ur ram, ej signerad

897289

2021-04-05