Bordslampor, ett par

Bordslampor, ett par
Bordslampor, ett par
Bordslampor, ett par
Bordslampor, ett par
Bordslampor, ett par
Bordslampor, ett par
Bordslampor, ett par
Bordslampor, ett par

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st, celadongrön porslin med krackelerad dekor och träbotten, skärmar klädda med grönt sidentyg, höjd inkl skärmar ca 95 cm, diameter skärm ca 47 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, en lampa saknar strömsladd, smärre skador på ena skärmen.

897292

2021-04-03