Bordslampor, ett par
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPOR, 2 st, celadongrön porslin med krackelerad dekor och träbotten, skärmar klädda med grönt sidentyg, höjd inkl skärmar ca 95 cm, diameter skärm ca 47 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, en lampa saknar strömsladd, smärre skador på ena skärmen.
897292
2021-04-03