Miro färglitografier, efter, ett par

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 800 SEK

JOAN MIRÓ (1893-1983): efter, 2 st,Kompositioner, ur Miro Litographe II 1975, dubbelsidiga litografier i färg, vardera bildmått ca 24 x 32 cm

LITTERATUR: Mourlot 1043,Cramer198

Ej examinerade ur ram, ej signerade

897295

2021-04-06