Miro färglitografier, efter, ett par
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 800 SEK
JOAN MIRÓ (1893-1983): efter, 2 st,Kompositioner, ur Miro Litographe II 1975, dubbelsidiga litografier i färg, vardera bildmått ca 24 x 32 cm
LITTERATUR: Mourlot 1043,Cramer198
Ej examinerade ur ram, ej signerade
897295
2021-04-06