Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, björk, 1930/40-tal, en låda i sarg, hyllplan samt skåpdörr, draghandtag i mässing, höjd ca 81, 110x28 cm

Bruksslitage

897296

2021-03-30