Bokskåp nyrenässans

Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, fanerat i valnöt och valnötsrot, 1800-talets slut, nyrenässans, höjd ca 200, 70x42 cm, nyckel medföljer

Slitage, märken, fanersläpp

897306

2021-04-05