Pablo Picasso
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973), efter: "Le Déjeuner sur L´herbe 1960-1961", utställningsaffisch från Galerie Louise Leiris, Paris 1962, Mourlot Paris, Henri Deschamps Lith. litografisk affisch, ca 68x51 cm
Oramad, tejpmärken, kantskador
897309
2021-03-31