Skåp med jalusi

Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JALUSISKÅP, 1960/70-tal, vitmålat, invädigt med arkivfack och hyllplan, beslag i gulmetall samt hänklar i mässing, höjd ca 77, 110x79 cm

Bruksslitage, stötmärken förekommer

897317

2021-04-03