Gunnar Weinberg olja på duk

Gunnar Weinberg olja på duk
Gunnar Weinberg olja på duk
Gunnar Weinberg olja på duk
Gunnar Weinberg olja på duk

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR WEINBERG (1876-1959), olja på duk, signerad, sjölandskap, 98x145 cm.

Åldersrelaterat ytslitage.

897318

2021-03-31