Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, teak, dubbla hyllplan i teakfanér, på hjultrissor, höjd ca 68, 70x48 cm
Bruksslitage, lös i fogarna, något ostadig
897319
2021-04-03