Serveringsvagn teak

Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, teak, dubbla hyllplan i teakfanér, på hjultrissor, höjd ca 68, 70x48 cm

Bruksslitage, lös i fogarna, något ostadig

897319

2021-04-03