Matbord samt stolar
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av slagbord samt 6 blåmålade stolar i leksandmodell, höjd på slagbord ca 72, 90x70, slag á 60 cm, sitthöjd på stolar ca 45
bruksslitage, senare bemålade
897324
2021-04-03