Matbord samt stolar

Matbord samt stolar
Matbord samt stolar
Matbord samt stolar
Matbord samt stolar
Matbord samt stolar
Matbord samt stolar
Matbord samt stolar
Matbord samt stolar
Matbord samt stolar
Matbord samt stolar
Matbord samt stolar
Matbord samt stolar
Matbord samt stolar
Matbord samt stolar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av slagbord samt 6 blåmålade stolar i leksandmodell, höjd på slagbord ca 72, 90x70, slag á 60 cm, sitthöjd på stolar ca 45

bruksslitage, senare bemålade

897324

2021-04-03